VITRUM MEMMORY - na dobrą pamięć

Vitrum Memory - NowośćZnalezione obrazy dla zapytania vitrum memory

Nieodpowiedni tryb życia – napięcie psychiczne, stres, zmęczenie, niedostatek odpoczynku i snu – mogą pogarszać funkcjonowanie umysłu. Aby cieszyć się każdym dniem zadbaj o swój układ nerwowy – stosując wspierasz dobrą kondycję twojego mózgu. Produkt jest źródłem miłorzębu japońskiego, który działa korzystnie na układ krążenia. Podstawowym zadaniem układu krwionośnego, określanym potocznie jako „krążenie”, jest doprowadzanie i odprowadzanie krwi do wszystkich tkanek organizmu. Zawarty w produkcie ekstrakt z ginkgo biloba pomaga zachować prawidłowy przepływ krwi w naczyniach, tym samym wspiera krążenie mózgowe. Dzięki temu korzystnie wpływa na zdolność uczenia się i zapamiętywania.

Produkt polecany jest: 
• osobom wykonującym duży wysiłek umysłowy,
 
• osobom starszym, u których z wiekiem słabnie zdolność zapamiętywania i koncentracji.
 
Składniki: substancja przeciwzbrylająca (fosforan diwapniowy), ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (Ginkg obiloba L.), substancja wypełniająca (celuloza mikrokrystaliczna), substancja przeciwzbrylająca (sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana), substancje glazurujące (hydroksypropylometyloceluloza, kwas stearynowy), substancja wiążąca (stearynian magnezu), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu).
 
1 tabletka dostarcza 60 mg ekstra-ktu z ginkgo biloba, standaryzowanego na zawartość ginkgoflawonoglikozydów (24%) i laktonów terpenowych (6%).
 
Zalecane spożycie: 1 tabletka dziennie popijając dużą ilością wody.
 
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Ostrzeżenia: 
W przypadku stosowania antykoagulantów przed zastosowaniem należy zasięgnąć konsultacji lekarskiej. Produkt nie jest zalecany dla osób z nadciśnieniem tętniczym i osób poniżej 16-go roku życia, kobiet w ciąży lub karmiących piersią. Nie stosować w przypadku alergii lub nietolerancji na którykolwiek ze składników produktu.
 
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 
Opakowanie zawiera 60 tabletek.