Majsterkowanie w domu

Opowiedz nam, jak lubisz spędzać czas wolny i jakie są Twoje zainteresowania. Znajdziesz tu partnera do dyskusji.
Awatar użytkownika
Famian
Posty: 2
Rejestracja: 08 maja 2021, 4:40

Majsterkowanie w domu

Post autor: Famian »

Ostatnio mam sporo wolnego czasu. Zrezygnowałem z pracy i mam sporo dni urlopowych do wykorzystania przed rozpoczęciem nowej pracy, dlatego postanowiłem zabrać się na remont naszego domu. Na pierwszy ogień idzie wymiana podłogi - zawsze marzył mi się parkiet lity surowy. Czy Waszym zdaniem jest to dobre rozwiązanie, czy rekomenowalibyście mi inny rodzaj podłogi? Warunkiem jest, aby była to podłoga drewniana.
nelly88

Re: Majsterkowanie w domu

Post autor: nelly88 »

Jak planujecie remont, to możecie przykładowo też zerknąć na stronę https://grupamo.pl/ - tam możecie sprawdzić sobie jakie teraz modne są płytki, panele i inne artykuły wykończeniowe do domu. Oprócz tego możecie zaczerpnąć inspiracji co do wyposażenia do łazienki itd.
kwiateek

Re: Majsterkowanie w domu

Post autor: kwiateek »

Ja to jednak chciałabym wiedzieć, jak to będzie wyglądać, bo jednak mam w domu osoby, które nie bardzo chcą na przykład zajmować się takimi sprawami. Dodatkowo dowiaduję się jak zaaranżować funkcjonalny pokój dla dziecka , zwłaszcza niemowlęcia. W końcu wszystko musimy mieć pod ręką, bez jakiś specjalnych dylematów.
valeriana

Re: Majsterkowanie w domu

Post autor: valeriana »

A powiedziecie mi taką rzecz, bo też powoli zabieram się za majsterkowanie, pewne prace remontowe i tak zastanawia mnie, które farby ochronne do drewna są najlepsze? Czy przykładowo macie takie sprawdzone, które warto byłoby kupić? Ja zastanawiam się nad tym czy nie postawić na firmę Altax, bo widzę że cieszy się dobrą opinią.
arielka88

Re: Majsterkowanie w domu

Post autor: arielka88 »

Mnie zaś czeka takie majsterkowanie, że po prostu zabieram się za remontowanie mojego domku. Właśnie planuję kupić farbę dulux latex matt , bo kolega mi ją polecił. Ponoć dobrze się nią maluje, już po pierwszym razie wszystko dobrze kryje. Także super... Bo to zdecydowanie wszystko ułatwia pracę.
hejczytywiesz

Re: Majsterkowanie w domu

Post autor: hejczytywiesz »

Jeśli macie szambo i coś sie z nim dzieje, wiem, kto Wam może pomóc. Firma Dambat może wam zaoferować taką usługę jak naprawa pomp do szamba i jestem pewna, że każdy ma swoje własne problemy, więc lepiej sobie pomagać je rozwiązywać. A takie mam przynajmniej wrażenie, dlatego pomagam, jak umiem.
leticia

Re: Majsterkowanie w domu

Post autor: leticia »

No to ja zastanawiam się nad tym czy nie postawić na Septik Szamba , bo słyszałam, że u nich można dostać naprawdę solidne zbiorniki. Takie, które są odpowiednio szczelne i pojemne zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Także jak dla mnie to naprawdę super.
czessi

Re: Majsterkowanie w domu

Post autor: czessi »

Wybór odpowiedniego zbiornika rzecz jasna nie należą do najłatwiejszych, bo ważnym aspektem jest tutaj jakość, solidność wykonania, szczelność itd. Dlatego według mnie szamba pomorskie są tutaj godne uwagi. One spełniają przede wszystkim wszystkie normy.

życzenia bozonarodzeniowe firmowe
bojadannaa88

Re: Majsterkowanie w domu

Post autor: bojadannaa88 »

Jak Wam się podobają deski podłogowe kahrs impression ? Dla mnie to fajny sposób na podłogi, coś po prostu niesamowitego. I jeśli będę mogła, to zdecydowanie pokieruję się na to, by je mieć.
jerry88

Re: Majsterkowanie w domu

Post autor: jerry88 »

Skoro mowa tutaj majsterkowaniu, to warto zawitać na stronie https://ataszek.pl/426-spoiwo-lut-do-lu ... u2200.html . Tam nie tylko znajdziecie świetne produkty do lutowania, zgrzewarki, spawarki, ale i wszelkiego rodzaju specjalistyczne kleje. A tego typu rzeczy się na pewno wam przydadzą.
ODPOWIEDZ