Jaka torba na studia?

Rozmowy na temat szkół, kursów, szkoleń i wszystkiego, co ma związek z edukacją. Pochwal się, czego planujesz się nauczyć.
Lucyne

Jaka torba na studia?

Post autor: Lucyne »

Wiecie co, pomimo tego, że mam już ponad trzydzieści lat i jedne studia za sobą, postanowiłam zrobić jeszcze studia podyplomowe. Zaczynam w przyszły weekend i nie mogę się już doczekać. Zajęcia będą się odbywać w systemie hybrydowym, więc potrzebna jest mi też jakaś dość spora torba, najlepiej skórzana. Trafiłam na stronę https://barberinis.pl znacie ten sklep?
puter499

Re: Jaka torba na studia?

Post autor: puter499 »

Przede wszystkim odpowiedniego rozmiaru, aby wszystko do niej zmieścić i aby wygodnie się ją nosiło. Na studiach czasem potrzeba zabrać ze sobą materiały.

__
trening w ciąży Kraków
pola9393

Re: Jaka torba na studia?

Post autor: pola9393 »

Przede wszystkim pojemna i wygoda. Lepiej postawić tutaj zdecydowanie na funkcjonalność, a niżeli wybierać modne propozycje. Można też obie te rzeczy ze sobą połączyć.

__
drewniany stół rozkładany
ewa93

Re: Jaka torba na studia?

Post autor: ewa93 »

A czy na takich studiach w ogóle potrzebnych jest dużo przyborów, książek, zeszytów? Jak to jest z tworzeniem wszystkich notatek? Chętnie się dowiem.

__
multiagencja ubezpieczeniowa
kinia892

Re: Jaka torba na studia?

Post autor: kinia892 »

Coś wygodnego, gdzie będzie można schować wiele różnych materiałów na pewno będzie odpowiednie. Czy coś konkretnego macie już na oku?

___
nowe osiedla w marbelli
gabi88

Re: Jaka torba na studia?

Post autor: gabi88 »

Nie wiem, ale w sumie na zagatto.pl można znaleźć najróżniejsze produkty w zakresie toreb itd. Może coś wybierzecie również dla siebie? Jak chodzi o mnie to spodobały mi się torby podróżne i jedną na pewno kupię.

chińskie wiatrówki
ODPOWIEDZ