Opinie o Kompleksowa Budowa

W tym miejscu dzielimy się opiniami na temat firm. Chcesz się dowiedzieć która firma jest godna polecenia? Wejdź tutaj!
Ira

Opinie o Kompleksowa Budowa

Post autor: Ira »

Hej, czy wiecie jak pracuje się w firmie Kompleksowa Budowa? Macie jakieś doswiadczenia?
esme88

Re: Opinie o Kompleksowa Budowa

Post autor: esme88 »

Grunt to wybrać dobrego wykonawcę, który o wszystko zadba... A nie jest to proste znalezienie kogoś rzetelnego, działającego niezawodnie. Tutaj https://www.amwin.pl/jak-dzialamy/generalny-wykonawca/ możecie sobie poczytać tak w ogóle dlaczego opłaca się postawić na generalnego wykonawcę.
olkaa

Re: Opinie o Kompleksowa Budowa

Post autor: olkaa »

Ja też się buduję i teraz to co szukam to drewniany element do ozdoby sufitu, co możecie mi doradzić? Jakie elementy wybrać , które mogą nadać charakteru mojemu domkowi?? Co przykładowo wy macie u siebie zastosowanego?
pannapianna

Re: Opinie o Kompleksowa Budowa

Post autor: pannapianna »

Jeśli chcecie porządnie pomalować elewację, to podpowiem tylko, że będzie Wam potrzebny grunt do ścian zewnętrznych i nie jest to fanaberia. Pokrywanie ścian na zewnątrz to sztuka, by nie było jakiś tam zacieków, zaciągnięć. I to naprawdę jest kluczowe.
lunkaa

Re: Opinie o Kompleksowa Budowa

Post autor: lunkaa »

A jakby ktoś z was poszukiwał chociażby kruszywo budowlane lub inne materiały sypkie, to w tym kierunku możecie się zgłosić do firmy Schuettflix. Tam dostaniecie na poszczególne materiały nawet certyfikat, który świadczy o jakości.
sabinaabramik

Re: Opinie o Kompleksowa Budowa

Post autor: sabinaabramik »

Nie znam tej firmy, ale firma budowlana Wrocław, jaką mogę Wam z czystym sumieniem polecić to firma Achard. Warto spojrzeć na ich szeroką ofertę jeżeli chodzi o budowę domów.
ODPOWIEDZ