Sposób na przebarwienia skóry

Zdrowy mamy jedno, więc musimy o nie dbać. Jeśli nie wiesz, jak to robić, odpowiedzi szukaj w tym wątku.
Awatar użytkownika
Chwalisława
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2021, 5:25

Sposób na przebarwienia skóry

Post autor: Chwalisława »

Witam Wszystkich! Jakiś czas temu wróciliśmy z mężem z Mauritiusa - bajka, poezja, najlepsze wakacje w moim życiu. Opalaliśmy się dość dużo i teraz kiedy opalenizna powoli znika, zaczęłam zauważać, że lekkie przebarwienia skóry, które zawsze miałam, stały się bardzo widoczne. To strasznie wygląda i bardzo źle się z tym czuję mimo że mąż mówi mi że nie jest źle też to zauważył. W internecie wyszukałam taki zabieg na przebarwienia: Cosmelan – zabieg na przebarwienia Czy ktoś może już jest po? Podobno bardzo pomaga?
Ósemka

Re: Sposób na przebarwienia skóry

Post autor: Ósemka »

Chwalisława pisze: ↑24 paź 2021, 8:38 Witam Wszystkich! Jakiś czas temu wróciliśmy z mężem z Mauritiusa - bajka, poezja, najlepsze wakacje w moim życiu. Opalaliśmy się dość dużo i teraz kiedy opalenizna powoli znika, zaczęłam zauważać, że lekkie przebarwienia skóry, które zawsze miałam, stały się bardzo widoczne. To strasznie wygląda i bardzo źle się z tym czuję mimo że mąż mówi mi że nie jest źle też to zauważył.
Wiesz co a nie myślałaś, zeby najpierw iść z tym do dermatologa?
W sumie wydaje mi się, ze najpierw lekarz powinien takie przebarwienia ocenić i podpowiedzieć jaki zabieg, krem, czy moze leki na nie zastosować?
Ja bym tak na logikę zrobiła.
Nawet e-porada czy na video, żeby lekarz widział co jest grane i już będziesz wiedzieć więcej i nie strzelasz w ciemno.
Tu https://telemedi.com/pl/lp/pilne-konsultacje-medyczne/ masz takie szybkie konsultacje do ogarniecia, może warto spróbować?
ODPOWIEDZ