najtańsza apteka

Opowiedz nam, jak lubisz spędzać czas wolny i jakie są Twoje zainteresowania. Znajdziesz tu partnera do dyskusji.
rezzia

najtańsza apteka

Post autor: rezzia »

w której aptece robicie na co dzień zakupy? jakie miejsca polecacie? Czy zauważyliście wzrost cen w aptekach w ostatnim czasie? Mi się wydaje, że DOZ ma dosyć przystępne ceny
Nina

Re: najtańsza apteka

Post autor: Nina »

No niestety, wszystko idzie w górę, dlatego ja już nie kupuję w pierwszej lepszej aptece. Warto jeszcze zajrzeć do doz, bo tam można kupić coś za rozsądną cenę.
rezzia

Re: najtańsza apteka

Post autor: rezzia »

dlatego warto od czasu przejść się do innej apteki i sprawdzić jak ceny, bo jednak można się mocno zaskoczyć i znaleźć tańsze miejsce, ja tak miałam z DOZem i poleciłam już całej rodzinie

samsung galaxy y vs iphone 4s
galiszka

Re: najtańsza apteka

Post autor: galiszka »

U mnie w mieście zdecydowanie wygrywa DOZ stacjonarnie, tam mają bardzo dobre ceny i na leki na receptę i na suplementy, a nie ma co przepłacać i płacić więcej za samo.
marysia

Re: najtańsza apteka

Post autor: marysia »

Najtaniej wychodzi chyba w DOZ, leki na receptę czy nawet suplementy to właśnie w DOZie stacjonarnie warto kupować. Ceny jak kiedyś, kupuję właśnie już tylko u nich.
syska

Re: najtańsza apteka

Post autor: syska »

Swoje leki też kupuję w DOZ zauważyłam, że u nich są bardzo korzystne ceny. Ostatnio mam tego nieco więcej do zakupienia więc każda oszczędność się liczy, a doz ceny jak kiedyś.
skaton92

Re: najtańsza apteka

Post autor: skaton92 »

O ile dobrze się orientuję, to apteki Dr. Max są dosyć tanimi aptekami
------------------------------------------------------------------------------------
https://autoplac.pl/oferty/samochody-os ... t/freemont
hasia

Re: najtańsza apteka

Post autor: hasia »

Cały czas kupuję w DOZie, byłam w innej aptece ale zapytałam o cenę i wyszłam, wróciłam do DOZu, u nich ceny trzymają się nisko nawet na leki na receptę.
ODPOWIEDZ