Certyfikaty ISO

Chcesz dodać wpis na temat inny niż główne kategorie tematyczne? Możesz to zrobić tutaj.
Awatar użytkownika
Leonora1998
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2023, 2:56

Certyfikaty ISO

Post autor: Leonora1998 »

Ostatnio zastanawiałem się nad certyfikatami ISO i jakie mogą być przydatne dla start-upów. Wiem, że te certyfikaty mogą być kluczowe dla budowania zaufania klientów i partnerów biznesowych. Chciałbym poznać Wasze doświadczenia i opinie na ten temat. Czy ktoś z Was ma doświadczenie z uzyskiwaniem certyfikatów ISO w swoim start-upie? Jakie certyfikaty są Waszym zdaniem niezbędne, a jakie warto dodatkowo posiadać?

cm browser opinie
myvinoo

Re: Certyfikaty ISO

Post autor: myvinoo »

Czy mieliście kiedyś szkoleniowca biznesowego, kogoś takiego jak biznes mentor ? Nie mówię tu o tym, że możemy wykształcać pracowników, ale sami siebie, żeby działać skutecznie i pomagać pracownikom, dobrze prowadząc naszą firmę. Wiecie, patrząc na to, co jest do poprawienia, ale i na to, co jest do lepszego zagospodarowania. Mieliście tak?
ludzkieoko

Re: Certyfikaty ISO

Post autor: ludzkieoko »

Jeśli wiecie, jak rozwiązać konkretne działania w firmie to Wam zazdroszczę, ale pamiętajcie, że również jest problem z tym, jak mają wyglądać stosowne w trakcie pracy. szkolenie z komunikacji w zespole może Wam pomóc.
portomortello

Re: Certyfikaty ISO

Post autor: portomortello »

Czy w zakresie firmy leży również program do kalkulacji ? Właśnie mam spięcie z klientem, który wymaga ode mnie kosztorysu budowlanego, mimo że nie mam go w zakresie usług… Pewnie umielibyśmy go z narzędziem od kosztorysuj zrobić, ale czy powinniśmy?
lokatorkaa88

Re: Certyfikaty ISO

Post autor: lokatorkaa88 »

Hej, zastanawiam się, jak powinna w ogóle w mojej placówce działać kasa automatyczna, żeby ona w pełni wykorzystywała swój potencjał. Dodam, że naprawdę zależy mi na tym, by część klientów poczuła niezależność. To, jak to widzicie, jakie macie wskazówki dla mnie?
ODPOWIEDZ