Termos obiadowy

Chcesz dodać wpis na temat inny niż główne kategorie tematyczne? Możesz to zrobić tutaj.
Awatar użytkownika
Daniela1973
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2023, 15:10

Termos obiadowy

Post autor: Daniela1973 »

Postanowiłam trochę zadbać o swoje zdrowie, a przy okazji też o sylwetkę - trochę zamierzam zmodyfikować swoją dietę i postawić na zdrowsze produkty, mniej przetworzone. Co ważne, chciałabym też zabierać ze sobą ciepłe jedzenie do pracy, bo nie pamiętam, kiedy jadłam zdrowy obiad. Możecie mi powiedzieć, czy sprawdza się Wam taki produkt jak termos obiadowy?

wentylacja mechaniczna i grawitacyjna
Majster

Re: Termos obiadowy

Post autor: Majster »

Przy robieniu kutii mak należy najpierw zmielić, a następnie ugotować z odrobiną wody do uzyskania gęstej, kremowej konsystencji. Ten etap jest istotny, ponieważ odpowiednio przygotowany mak nadaje kutii charakterystycznej tekstury i smaku. Szczegółowe wskazówki na temat przygotowania maku do kutii znajdziesz pod adresem https://www.kurierzamojski.pl/2023/11/1 ... -po-kroku/, co jest niezwykle pomocne.
luna89

Re: Termos obiadowy

Post autor: luna89 »

A ja znalazłam teraz firmę dosyta.pl , która mnie zaskoczyła, ponieważ oferuje świetne obiady na dowóz Białystok. Planuję korzystać z ich usług, bo bywam prawie codziennie w mojej firmie i to pod 12h. Także sami rozumiecie czasu nie ma na gotowanie. A u nich menu jest szeroki i ceny są spoko.
katarinaa

Re: Termos obiadowy

Post autor: katarinaa »

Co do gotowych posiłków, to super - bo dzisiaj mało kto ma czas gotować. Ale warto stawiać na firmy sprawdzone, których posiłki są też odpowiednio zbilansowane. Przykładowo takie firmy , jak FitKalorie, to oferują opcje typu dieta low carb i różne inne warianty diety pudełkowej. Może coś takiego wam się spodobałoby.
ODPOWIEDZ