Opinie o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gremed Poradnia Ginekologiczno-Położnicza Poradnia Stomatologiczna Pracow

W tym miejscu dzielimy się opiniami na temat firm. Chcesz się dowiedzieć która firma jest godna polecenia? Wejdź tutaj!
Edyta

Opinie o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gremed Poradnia Ginekologiczno-Położnicza Poradnia Stomatologiczna Pracow

Post autor: Edyta »

Korzystam z usług Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gremed Poradnia Ginekologiczno-Położnicza Poradnia Stomatologiczna Pracownia USG i KTG długo i zawsze wszystko jest w porządku, dlatego polecam
sarkosi

Re: Opinie o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gremed Poradnia Ginekologiczno-Położnicza Poradnia Stomatologiczna Pr

Post autor: sarkosi »

Co do zrobienia badania USG, to kontaktujcie się z Multimedem. Kiedy potrzebowałem, to miałem badanie załatwione w ciągu kilku dni. Tzn. wstępnie wizyta miała mieć miejsce po 2 tygodniach, ale ktoś wypadł i mnie wstawili na to miejsce. Lubię takie podejście, kiedy widać zaangażowanie. Powiedzą ci, jak się przygotować, żeby wynik nie był zakłamany. I jak dla mnie tylko takie podejście do tematu ma większy sens.
tongo

Re: Opinie o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gremed Poradnia Ginekologiczno-Położnicza Poradnia Stomatologiczna Pr

Post autor: tongo »

W Multimedzie to faktycznie wszystko przebiega wzorcowo, nie mieliśmy żadnych problemów. Fajnie, że bez skierowania da się to zrobić tak ekspresowo, tzn. kilka dni i masz badanie, na nowoczesnym sprzęcie, z możliwością skonsultowania wyniku. Tam to wszystko jest przemyślane i dopracowane, nie ma żadnych komplikacji, opóźnień, stania w kolejce. Takie podejście mi się podoba. Na ich stronie macie opisane zasady przygotowania do badania, ale oni i tak dzwonią z przypomnieniem.
trendo

Re: Opinie o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gremed Poradnia Ginekologiczno-Położnicza Poradnia Stomatologiczna Pr

Post autor: trendo »

Myślę, że odpowiedni kierunek to szybkie badanie USG, zrobione prywatnie, bez czekania na skierowanie. Wtedy da się to zrobić nawet w kilka dni, z wizytą na godzinę - tak było w Multimedzie. Moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać. Jeśli jest dolegliwość i podstawy do zrobienia badania, to trzeba je wykonać jak najszybciej, skonsultować się z lekarzem. Wtedy otrzymuje się zalecenia i wiadomo, co dalej. Nie ma stania w miejscu!
ODPOWIEDZ