Świąteczne prezenty dla mężyzn

Szukasz pomysłu na prezent? Pomożemy Ci wybrać podarunek dla rodziny, znajomych i innych.
Lestina

Świąteczne prezenty dla mężyzn

Post autor: Lestina »

Czy planujecie już co kupić w prezencie świątecznym dla bliskich? Wbrew pozorom nie zostało wcale za dużo czasu, w końcu już prawie mamy listopad, a podejrzewam, że on naprawdę szybko przeleci. Ja mam, jak zawsze zresztą, problem z prezentem dla męskiej części rodziny. Ale wydaje mi się, że wybiorę coś dla nich ze sklepu https://ldsklep.pl Polecam Wam do nich zajrzeć.
lunaa

Re: Świąteczne prezenty dla mężyzn

Post autor: lunaa »

No tak czasami bywa, że człowiek nie wie do końca na co się zdecydować na prezent. No, ale jak się już dokładniej poszpera, to się znajdzie przykładowo strony typu facetaria.pl – gdzie jest masa produktów dla Panów, które mogą super sprawdzić się na prezent, chociażby pędzle do golenia . Także wystarczy troszkę poszperać.
kajaa

Re: Świąteczne prezenty dla mężyzn

Post autor: kajaa »

No to może warto byłoby też postawić na jakieś odjazdowe skarpety??? Teraz są takie, że nie tylko jakością zaskakują, ale i niebanalnym wzorem/ motywem. Zobaczcie chociażby na stylowe skarpetki oferowane przez firmę Kabak. Myślę, że tam coś upolujecie oryginalnego.
wieczystaprzysiega

Re: Świąteczne prezenty dla mężyzn

Post autor: wieczystaprzysiega »

U mnie największą kwestią tak naprawdę jest to, czy mogę się zdecydować na coś fajnego dla mojego faceta. Lubię mu kupować prezenty, a szczególnie teraz, kiedy podwójnie dba o moje dobro, bo naprawdę się stara. Dlatego pomysły na prezenty na dzień chłopaka sprawdzam.
ODPOWIEDZ