terapia małżeńska - czy warto?

Tematy o rodzinie, chwilach przyjemnych i tych mniej przyjemnych. Pisz tutaj, jeśli potrzebujesz pomocy albo wskazówki.
Awatar użytkownika
Barabasz88
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2024, 9:54

terapia małżeńska - czy warto?

Post autor: Barabasz88 »

Witam serdecznie! Ostatnio z żoną mamy sporo kłopotów w naszym małżeństwie i zastanawiam się, czy warto spróbować terapii małżeńskiej w Łodzi. Słyszałem, że to skuteczna metoda, ale zdecydowanie potrzebuję więcej informacji. Może ktoś z Was miał już doświadczenie z taką terapią małżeńską? Chętnie poznam Wasze opinie i rady. Liczę na pozytywne historie, bo chcę wierzyć, że nasze małżeństwo też może się udać! ;)
oli9389

Re: terapia małżeńska - czy warto?

Post autor: oli9389 »

Jeśli jest taka potrzeba, jeśli chce się ratować małżeństwo i pojawiają się chęci na taką terapię, to myślę, że możecie się zdecydować, jak znajdziecie dobrego specjalistę.

__
wkładki do butów ortopedyczne
jemi8988

Re: terapia małżeńska - czy warto?

Post autor: jemi8988 »

Jestem zdania, że tak, ale pamiętajcie o tym, że musi Wam zależeć i musicie postawić na odpowiedniego specjalistę, który właściwie Was poprawadzi.

__
Urządzenia na publiczny plac zabaw
buter8392

Re: terapia małżeńska - czy warto?

Post autor: buter8392 »

Jeśli zauważacie jakiś problem i jeśli zależy Wam na tym, aby ratować małżeństwo to uważam, że zawsze warto próbować i walczyć o wspólną relację.

__
producent żwiru
owis0292

Re: terapia małżeńska - czy warto?

Post autor: owis0292 »

Na szczęście do tego tematu podchodzi się całkiem inaczej niż kiedyś, jest wiele miejsc, gdzie można udać się na taką terapię. No i poza tym wiele małżeństw udało się uratować.

__
Dentysta Milicz
Gość

Re: terapia małżeńska - czy warto?

Post autor: Gość »

Jeżeli partnerom zależy na naprawie związku, to terapia małżeńska albo terapia par jest w stanie przynieść wymierne rezultaty w zakresie poprawy jakości komunikacji w związku oraz przepracowania tematów problematycznych. Zapraszam na stronę https://psychologuj.pl osoby zainteresowane znalezieniem terapeuty pracującego z parami.
ODPOWIEDZ