nietrzymanie moczu

Zdrowy mamy jedno, więc musimy o nie dbać. Jeśli nie wiesz, jak to robić, odpowiedzi szukaj w tym wątku.
tisia

nietrzymanie moczu

Post autor: tisia »

pytanie do osób mających ten problem, jak sobie z tym radzicie? co zrobić żeby czuć się bardziej komfortowo? gdzie kupujecie specjalne wkładki? jakie najlepsze?
alesja

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: alesja »

myślę, że trzeba spróbować kilku żeby porównać i zobaczyć co nam najbardziej odpowiada, w doz były darmowe próbki wkładek więc może tam sprawdź? wybór mają bardzo duży
Sasanka

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: Sasanka »

Orientujesz się może na jakiej zasadzie można otrzymać w dozie te darmowe próbki? Słyszałam, że mają takie chłonne produkty w dobrej cenie, ale nie wiedziałam, że można dostać próbki
matylda

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: matylda »

Takie próbki w DOZie może otrzymać każdy wystarczy zapytać w aptece. DOZ ma spory wybór środków higienicznych na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.
ulcia

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: ulcia »

Opcja z próbkami w DOZie jest super, można sprawdzić co nam najbardziej odpowiada i wtedy wybrać całe opakowanie, sama korzystałam z tej promocji w aptece.
samanta

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: samanta »

Też skorzystałam z tych darmowych próbek w DOZie fajna opcja, potem wiedziałam jakie wkładki powinnam sobie kupić i mogłam kupić już odpowiednie pełne opakowanie.
ODPOWIEDZ