Zdrowie

Biorezonans z urządzeniem Zapper Sweeper sposobem na przywrócenie zdrowia

• Zakładki: 38


Jeśli zlecone przez lekarza podstawowe badania nie wyjaśniły, z czym łączyć twoje zmęczenie, problemy z układem pokarmowym czy też powracające zapalenie zatok, czas sięgnąć po metody alternatywne. Sposobem na usunięcie patogenów, które prawdopodobnie odpowiadają za twoje dolegliwości, mimo dobrych wyników badań, jest generator przebiegu częstotliwości, czyli Zapper Sweeper.

Prądy o różnych częstotliwościach nie są niczym nowym w medycznie klasycznej. Na arenę medycyny alternatywnej wkroczyły za sprawą Raymonda Rife’a. Z kolei Huldzie Clark zawdzięczamy dzisiejszą popularność zapperów. Zapper Sweeper pomaga usuwać z organizmu pleśń, pasożyty, drożdżaki, grzyby, wirusy i bakterie, które są przyczyną wielu stanów chorobowych. Stanowi on alternatywę dla środków farmakologicznych. 

Czym jest Zapper Sweeper?

Zapper Sweeper to niewielkie urządzenie, które umożliwia leczenie metodą biorezonansu w warunkach domowych. Emituje częstotliwości niszczące patogeny, nie naruszając struktur zdrowych tkanek i pożytecznej flory bakteryjnej. Łączy w sobie działanie rezonansu elektromechanicznego (po 2 elektrody ręczne i nożne) i elektromagnetycznego (pętla indukcyjna). Podwójna siła działania rezonansu to sposób na pozbycie się głęboko pochowanych w tkankach drobnoustrojów i powrót do zdrowia. 

Zapper Sweeper – jak to działa?

Wszelkie wirusy, bakterie, pasożyty i grzyby emitują drgania elektromagnetyczne w szerokim spektrum częstotliwości, wywoływane przez czynności życiowe tych szkodliwych mikroorganizmów. Zaburzają one równowagę naszego organizmu. Fale elektromagnetyczne o różnej częstotliwości, emitowane przez Zapper Sweeper, mogą zarówno osłabić potencjał patogenów, jak i wzmocnić komórki organizmu, by mogły poradzić sobie ze zwalczaniem siejących spustoszenie w organizmie szkodników.  Pasmo drgań patogenów mieści się w przedziale 32 – 900 kHz. Z kolei zakres drgań naszego organizmu mieści się w przedziale 1 562 000-9 457 000 Hz. Jako że zakresy częstotliwości nie pokrywają się, urządzenie jest bezpieczne dla człowieka.

Kto nie może korzystać z terapii biorezonansem?

Przeciwskazaniem do stosowania urządzenia Zapper Sweeper jest ciąża i okres karmienia piersią. Z terapii biorezonansem nie mogą korzystać osoby z rozrusznikiem serca i chorujące na epilepsję. 

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Naturiana.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
433 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *