Zdrowie

Opaski magnetyczne dla sportowców – na co działają?

• Zakładki: 52


Sport to zdrowie, ale bywa, że intensywne ćwiczenia prowadzą do kontuzji. Sportowcy często zmagają się z urazami, wielu z nich skarży się na bóle stawów, nadgarstków i kolan. Wszelkie kontuzje wymagają uważnego leczenia, a w wielu przypadkach konsultacji z lekarzem lub fizjoterapeutą, który zajmie się minimalizacją objawów. Aby poczuć ulgę w bólu, warto wykorzystać opaski magnetyczne dla sportowców, które skutecznie zmniejszą dolegliwości bólowe. Kiedy nosić opaskę magnetyczną? Jak opaska może pomóc w regeneracji ciała po urazie?

Po co opaska magnetyczna?

Opaski magnetyczne dla sportowców i osób aktywnych są wykonane ze specjalnego włókna, które umożliwia swobodny przepływ powietrza, z wbudowanymi magnesami. Mają niewielki rozmiar. Magnetyczne opaski są całkowicie bezpieczne i pomagają rozszerzyć naczynia krwionośne oraz zwiększyć przepływ krwi w całym ciele. W efekcie pomagają szybciej zregenerować siły nawet po intensywnych ćwiczeniach i wrócić do formy po kontuzji. Sportowcy regenerujący stawy w opaskach magnetycznych stosują je w procesie kompleksowego leczenia i rehabilitacji obrzęków i bólu. Jakie jest zastosowanie opaski?

  • Obrzęki po urazach.
  • Bóle zwyrodnieniowe i reumatyczne.
  • Bóle w nadgarstku, kolenie, rzepce czy łąkotce.

Opaska magnetyczna dla sportowca ma określoną moc i działanie. Nie tylko zmniejsza ból w nadwyrężonych częściach ciała (nadgarstek, kolano), ale też może być stosowana profilaktycznie. Doskwiera Ci ból nadgarstków? Wykorzystaj właściwości opaski magnetycznej!

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Butterfly Bio Magnetic System.

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
282 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *