Uroda

Bronzer w kremie – co to za produkt?

• Zakładki: 72


Bronzer w kremie to kosmetyk, który kobiety wprost uwielbiają, ponieważ dzięki temu produktowi skóra wygląda, jakby była muśnięta słońcem. Przy jego pomocy można ponadto zamaskować niedoskonałości urody, jednak jego aplikacja wygląda nieco inaczej niż ma to miejsce w przypadku np. sypkiego pudru. 

Jak sama nazwa wskazuje bronzery w kremie to produkty, które wykazują właściwości brązujące naszą skórę. W wielu sklepach oprócz bronzerów w kremie możemy również znaleźć produkty sprasowane, które mają jednak nieco inną konsystencję. Wracając jednak do kosmetyku w formie kremu, to warto z pewnością podkreślić fakt, iż nadaje się on idealnie dla kobiet, które mają suchą lub wrażliwą skórę, ponieważ nie zawiera w swoim składzie wysuszających substancji. Do czego najczęściej wykorzystuje się bronzery? Do modelowania linii żuchwy oraz podkreślania kości policzkowych, jednak wiele pań używa ich również w celu nadania skórze delikatnej, naturalnej opalenizny.

Jak wybrać odpowiedni bronzer w kremie?

Bronzer powinien być przede wszystkim dopasowany pod względem kolorystycznym do naszej karnacji. W związku z tym kobiety o zimnej karnacji powinny sięgać po bronzer w odcieniach chłodnego brązu, natomiast posiadaczki skóry o ciepłej karnacji powinny wybierać produkty zawierające pomarańczowy pigment.

W jaki sposób aplikować bronzer w kremie?

Bronzer w kremie można nakładać na twarz różnymi metodami. Większość kobiet aplikuje go na skórę przy pomocy palców, jednak znacznie lepszym (i higienicznym) rozwiązaniem jest sięgnięcie po specjalną gąbeczkę lub pędzel. W ten sposób można uzyskać znacznie lepszy i precyzyjny efekt.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Best Friends Forever Makeup.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
195 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *